x

Szybkie porody

Opublikowane w: Poród


 • Członek
  camm13 na #12688

  Po pierwszym porodzie gdzie wymęczono mnie na piłce, drabinkach i wszystko przeciągało się, miałam uraz, więc (nie wiedząc że 2gi poród pójdzie szybciej -ok, ale aż tak?) bóle przesiedziałam w domu, wannie i jak sie okazało że dość częste sa skurcze (nasilenie z prędkością światła:) to awaria, budzenie męża i szpital! położna wzięła mnie za panikarę, ze rodzę nie wierzyła ze tak zaawansowanie, olała mnie, wiec syn urodził się w szpitalnej windzie, po prostu mi wypadł!!! Personel był w nie mniejszym szoku od nas! Na szczęście miałam leginsy więc dziecko nie upadło na podłogę! Nie myślę gdyby było inaczej… ku przestrodze, bo ja przedobrzyłam!


  Użytkownik
  Izabela Zawadzka na #13288

  Współczuję! To musiało być straszne przeżycie. Aż szok, że personel szpitala tak Cię załatwił.


  Członek
  wytworna_zofia na #13295

  Mój drugi poród też był szybki, nie jak Twój ale jednak. Moja pani doktor uprzedziła, że jak tylko poczuję skurcze to mam się wybierać na porodową. Tak zrobiłam. Miałam szczęście, bo po dwóch godzinach było po wszystkim 🙂
  Ty rodziłaś szybko, dużo szybciej niż ja. W wakacje jedna pani urodziła w toalecie pociągu, więc myśl o sobie jako szczęściarze.


  Użytkownik
  Wańka Wstańka na #13408

  Czy to wogóle możliwe? W dzisiejszych czasach, urodzić w windzie/pociągu? Gdzie lekarze i pielęgniarki? Gdzie ojciec dziecka? Rozumiem, że poród może przebiegać tak szybko, że czasem można jedynie rozłożyć ręce. Ale w dzisiejszych czasach, kiedy medycyna poszła tak do przodu, to i opieka medyczna powinna być na wyższym poziomie. Jak to możliwe, że połozna uznała cię za „panikarę”?? To jej praca, miała ci pomóc.
  Nie zrozumiem tego nigdy.

  Pippa Middleton
  Użytkownik
  Pippa Middleton na #13410

  Wańka Wstańka -a dlaczego miałoby być niemożliwe? Takie rzeczy się zdarzają, telewizji nie oglądasz? O kobietach, które „rodzą” na toalecie też nie słyszałaś?

  asia1987
  Użytkownik
  asia1987 na #13428

  Droga Wańko Wstańko, oczywiście, że taks szybki poród jest możliwy. Czasami akcja porodowa tak się rozkręca, że 1 i 2 okres porodu są znacznie skrócone.
  http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/urodzila-w-pociagu-sama-sobie-odebrala-porod,365038.html „Jak wspomina pani Maria był bezbolesny i trwał zaledwie kilka sekund.”
  Jak widzisz, to możliwe.

Oglądasz 6 wpisy (z 1 wszystkich)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym wątku.